blog post 1
Mobilia.pl 28-12-2017

Mobilia to Wifi 2.0 dla Twojej firmy

ilustracja

Jeżeli prowadzisz już własny biznes, pewnie znajoma jest Ci kwestia połączenia internetowego. Możesz używać go na potrzeby wewnętrzne, nie wdrażać w ogóle lub udostępniać klientom - na co decyduje się coraz więcej podmiotów. Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz WiFi w swoim biznesie, czy nawet tego nie rozważałeś, warto zainteresować się możliwościami oferowanymi przez Mobilię. Rozważenie zmian jeszcze nikomu nie zaszkodziło :)

Dlaczego Mobilia może stać się dla Twojego biznesu swoistym WiFi 2.0?

  • to… stabilne i szybkie łącze - to klucz do satysfakcji Twoich współpracowników, personelu i klientów. Z odpowiednio działającym połączeniem pracownicy będą w stanie efektywnie wykonywać swoje obowiązki, a klienci mogą zająć się swoimi zadaniami, zaznać rozrywki czy prosto pochwalić się w mediach społecznościowych przebywaniem w Twoim lokalu, autobusie czy wzięciem udziału w konferencji, którą organizujesz.

  • to… mobilność i niezawodność - z Mobilią możesz na to liczyć. Nieważne, czy Twoje usługi i praca wymagają mobilności, czy niekoniecznie, Mobilia dostarcza usługi na najwyższym poziomie i zapewnia połączenie internetowe w wielu, nawet bardzo zmiennych, lokalizacjach.

  • to… wsparcie istniejącej już sieci - Mobilia nie musi WYPIERAĆ sieci, może ją też wspierać. Wielokrotnie spotykamy się z opiniami, że świetnie działa jako support systemów, jest kołem ratunkowym w czasie kryzysów, a na co dzień działa lepiej niż połączenia znanych na rynku dostawców.

  • to… brak kruczków - wiesz, co, jak i na jakich warunkach podpisujesz. Jasność i wiarygodność.

  • to… wysoka jakość usług - Mobilia to srebrny partner firmy Teltonika oraz parner Orange i część Mobilia Group. Już od 10 lat nieprzerwanie gwarantujemy usługi na takim poziomie, na którym sami jako klienci chcielibyśmy je dostać i stale poprawiamy naszą ofertę.

  • to… wyjątkowa, Wymarzona obsługa klienta - dla nas to niezwykle istotny faktor, który ma wpływ na Twoje całościowe odczucie i doświadczenie z firmą. Dla nas nie jesteś jednym z wielu, do każdego przypadku staramy się podchodzić maksymalnie indywidualnie i w razie problemów z przyjemnością je rozwiążemy.

Stabilne połączenie internetowe to same plusy. Dodaj je więc do swojej działalności i zyskuj jeszcze więcej - nie tylko pod względem finansowym. :)

Julia, customer service Mobilia.pl