blog post 1
Mobilia.pl 09-01-2018

Klienci o Mobilii - poznaj ich opinie!

ilustracja

Mobilia.pl zapewnia stabilne i sprawdzone rozwiązania na rynku połączeń internetowych. Sprawdź, co myślą o naszych usługach nasi klienci :)

Przemek, finansista z Poznania

Po raz pierwszy postanowiłem skorzystać z usług Mobilli w momencie pracy nad organizacją warsztatów organizowanych dla młodych przedsiębiorców. Było to wydarzenie o dużej skali, dlatego też zależało mi i moim współorganizatorom na zapewnieniu Internetowej transmisji dla tych, który nie mogli się zjawić. Wszystko wyszło świetnie, połączenie spisało się na medal, a ja od tego czasu z usług Mobilii korzystam systematycznie! :)

Monika, właścicielka kawiarni we Wrocławiu

Mobilia jest super! Na początku nie byłam pewna czy wi-fi w kawiarni jest potrzebne, to w końcu miejsce, gdzie chcemy spotkać się ze znajomymi, odpocząć przy filiżance świeżo parzonej kawy, czy też wyciszyć się. Po jakimś czasie się przekonałam i teraz wiem, że była to bardzo dobra decyzja! Klienci są zadowoleni ze sprawności połączenia, a to jest dla mnie najbardziej istotne :)

Anna, właścicielka firmy z Krakowa

Oddział mojej firmy znajduje się w starej kamienicy, przez co przez długi czas mieliśmy spore problemy ze znalezieniem dobrze działającego łącza internetowego. Na szczęście z ratunkiem przyszła nam Mobilia, dzięki której wszystko działa szybko, a więc i pracuje się przyjemniej :)

Tomek, barista/właściciel baru

Zdecydowanie polecam Mobilię! Z ich usług korzystam od ponad roku i nigdy nie miałem najmniejszego powodu do bycia niezadowolonym z funkcjonowania wi-fi, czy też obsługi klienta. Szybko, sprawnie i przyjemnie!

Zbigniew, kierowca

Mobilia, Mobila… co ja bym bez Was zrobił! Zanim podjąłem decyzję o zainwestowaniu w sieć wi-fi w autokarach należących do mojej firmy przewozowej miewałem spore problemy z konkurencją. Raz wiodło się mojej firmie dobrze, raz gorzej. Wi-fi okazało się być strzałem w dziesiątkę! Klienci zaczęli częściej korzystać z moich przejazdów, a dzięki szybkości działania połączenia – ciągle się uśmiechają!

Julia, customer service Mobilia.pl